Няма човек, на който мога да се подпра и да плача... дълго да плача... - Spodeli.net


Нещата от живота...
 


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (18321)
 Любов и изневяра (4945)
 Секс и интимност (2561)
 Тинейджърски (5433)
 Семейство (887)
 Здраве (1566)
 Спорт и красота (28)
 На работното място (277)
 Образование (14)
 В чужбина (4)
 Наркотици и алкохол (234)
 Измислени истории (170)
 Проза, литература (11)
 Други (2183)
 
Дипломни работи, курсови работи, реферати
 
  
 
Харесва ли ти
Сподели.нет?
 
Твоето мнение за нас
 
Пресметни колко струва пушенето?
 

  

Споделена история от Други

Няма човек, на който мога да се подпра и да плача... дълго да плача...
преди: 2 години, 4 месеца, прочетена 1112 пъти
Здравейте, и аз искам да споделя болката си с вас.
В момента си нямам приятел, не само в смисъл, като гадже, а и като човек на който мога да се подпра и да плача... дълго да плача... Попринцип съм човек, който е реалист. Гледам на нещата от всичките им страни, но понякога... просто не се сдържам. Замествам приятелите с музика, усилвам някоя балада, колкото мога повече и плача, плача, но не искам никой да ме вижда. Искам хората да ме виждат силна и усмихната.

Знам, че за всеки влак си има пътници, но със всеки изминал ден се убеждавам все повече и повече, че всичко е временно и относително. Особено след всички прочетени статии в сайта. Имам чувството, че никога няма да намеря човек, който да бъде с мен, независимо от случващото се, човек който не вярва на клюкарите, които искат само да ни разделят. И дори и да го намеря, си мисля, че щастието няма да бъде за дълго, че отново нещо ще се случи. Ще се разделим и пак ще остана сам сама. И не само човека, който е до мен, а дори и семейството и естествено познатите.

Човек трябва да разчита само и единствено на себе си и да не се доверява на никого.
Хората в днешно време са станали страшно лицемерни и подли. Много ми се иска да се лъжа. Да има хора, който наистина държат на ценностната си система и не се интересуват от пари, коли и т.н. Вярно е, че няма идеални хора и всеки един човек греши.

Усъзнавам, че има хора, които имат къде-къде по-големи проблеми от моите, но това не означава, че не мога и аз да страдам. Никога нищо не е идеално, няма нищо перфектно и нищо вечно.

 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
  Email:
  Въведи кода от картинката в ляво! (anty bot)
 
Въведи код
 
 
  ... ... ...

преди: 2 години, 4 месеца
hash: fbe165735e
полезен:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

1.   Наистина те разбирам и ти съчувствам! И аз съм като теб, сам-самичак, но трябва да се гледа само напред и да се радваме на живота. За всеки влак си има пътници и все някога ще изгрее слънце и за нас! Верно, малко са хората които могат да уважават и ценят истински, но това не означава ,че трябва да се отчайваме!
Ако искаш с някой да си попишеш- пиши ми на майла за скайп: borkata91@abv.bg
ще се радвам да се запознаем и да си споделим по нещо( не те задължавам, просто го смятам за добро). Лека вечер и успехи.

М18

 
  ...
преди: 2 години, 4 месеца
hash: 2c62880a8d
полезен:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

2.   Защо искаш да плачеш на някое рамо? Ето, пиши му на Борката по-горе и си поговорете. ама без сълзи. :) Много си права, че всичко е временно и преходно. Не го откриваш само ти. Но не си права, ако мислиш че не съществува любов или ако си изгубила някой, който си обичала-край. Няма да има друг. Права си-хората са гадни. Живота е гаден също. Но колкото е гаден може да бъде и толкова красив. Радвай се на всеки ден и го живей по-най добрия начин. Не искам да звуча популистки, но се замисли, че е така. Поздрави от мен! :)
Ралф

 
  ...
преди: 2 години, 4 месеца
hash: 32a5504450
полезен:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

3.   Тук как не са се събрали чекиджии с мейли да предлагат. А аз съм прасе - за никой не ми пука и всичко ми е екстра и нямам проблеми

 
  ... горе^
преди: 2 години, 1 месец
hash: ddb86590de
полезен:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

6.   Трябва да намериш смисал в живота,трябва да разбереш коете радва и кое не аз сащо бях така тези убийства тези изнасилства и други престъпления ни подтискат още повече за това ако изкаш да разбереш как се пооправиь ми пиши в
hirous@abv.bg

 
  ...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

Бъди полезен на другите с коментара си!
Хейтъри не се толерират!
Обидните квалификации не са аргумент :-)

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

Въведи кода от картинката в ляво! (anty bot)

Въведи код
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
  Email:



Приятели: Реферати, BgTemi.com, Rozali.com, Lyrics, naRiba.com, Fensko.com, Sibir.bg, Atol.bg, Запознанства, Компютърни уроци, Kaldata.com, Обяви, 4BG.info, Битово, Недвижими имоти, Медитация, Лепене на плакати, Matrimoniale, ТВ програма, Amazon books uk, Буда и любовта, Козметика, Buy Amazon Books, Как стоят нещата?
Copyright © 2007 Spodeli.net
eXTReMe Tracker